Wiele firm dysponuje mniejszą lub większą przestrzenią do przechowywania, ale wszystkie bardzo dużo inwestują, by ją racjonalnie wykorzystać. To pozwala na zachowanie porządku oraz stworzenie odpowiednich warunków do pracy. Odpowiednich, czyli ergonomicznych, praktycznych i co najważniejsze bezpiecznych. Taka profesjonalna logistyka sprawdza się zarówno w bibliotekach, jak i w centrach handlowych, sklepach czy też magazynach. Wszystkie one bazują na podstawowym założeniu, by na wybranej powierzchni jak najwięcej rzeczy się po prostu zmieściło i by oczywiście mieć do nich nieograniczony dostęp. Takie możliwości zapewnia oczywiście profesjonalny system regałów magazynowych.

Najlepsze regały

Na rynku jest bardzo dużo ofert i propozycji rozwiązań dla przestrzeni magazynowych. Warto przed wyborem zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy. Nowoczesne systemy są trwałe i ergonomiczne oraz zapewniają bardzo dużo miejsca na przechowywanie. Oczywiście nie ogranicza to w żaden sposób jakości pracy ludzi. Regały www.regalit.pl to profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie do każdej powierzchni, ponieważ szeroki wybór możliwości i indywidualne projekty pozwalają na idealne dopasowanie rozwiązań.

Regały magazynowe najczęściej są wykorzystywane do przechowywania. Dzięki konstrukcji możemy umieszczać na nich kartony, palety czy też pojemniki. Już to w pewien sposób warunkuje rodzaj zastosowanych systemów. Pionowa przestrzeń magazynu może być na przykład skonstruowana wygodnymi regałami bezśrubowymi typu „klips”. To nowoczesne i wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala w szybki sposób zmienić wysokość półek bez konieczności rozkręcania konstrukcji. To gwarantuje utrzymanie stabilności konstrukcji nawet podczas zmian. Idealnie tego typu regały sprawdzają się w hurtowniach, warsztatach i sklepach.

Możliwości aranżacyjne

Jeśli nie zależy nam na takiej opcji, warto wybrać tradycyjne skręcane regały półkowe. To proste i uniwersalne rozwiązanie, które jest również bardzo atrakcyjne cenowo.

Te wszystkie magazyny, które przechowują towary na paletach, mogą dopasować do tych potrzeb odpowiednie regały. Wówczas oczywiście trzeba zabezpieczyć odpowiednią przestrzeń pomiędzy nimi, ponieważ będziemy potrzebować go na obsługę palet przez wózki widłowe. W ofercie firmy znaleźć można również modele wjazdowe, przesuwne czy przepływowe, a nawet rolkowe na pojemniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here